Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Zasklení obloukových konstrukcí

Jedná se o různé typy konstrukcí, případně i s větším sklonem. Je potřeba udělat nosnou obloukovou konstrukci z ocelových, resp. hliníkových profilů, která musí vytvářet rastr k uchycení polykarbonátu. Výhodou této konstrukce oproti rovné je lepší průběh statických momentů a tím i nižší celková hmotnost nosné konstrukce, což v praxi přináší cenovou úsporu. Tento typ konstrukce je v posledních letech dosti preferovaný, ať už z cenového, ale i z architektonického hlediska. Statické posouzení zatížení sněhem SL a větrem WL je samozřejmostí, ať už u nosné konstrukce nebo polykarbonátového zasklení.

Tento typ zasklení se nejvíce využívá pro:střešní světlíky, zasklívání tribun fotbalových stadionů, zasklívání vstupů do objektů, přestřešení nakládacích ramp, pro autobusové zastávky, přestřešení čerpacích stanic, zastřešení parkovacích ploch nákupních center atd.


 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendář

Pro zajištění zvyšování konkurenceschopnosti a hospodářského růstu realizujeme projekt s podporou Evropského fondu regionálního rozvoje – Modernizace výrobního procesu prostřednictvím inovativních technologií

TITAN-Tatraplast s.r.o.
Největší dodavatel plastů na Slovensku

Slovenská verzia
Deutch version
English version

774728

ÚvodÚvodní stránka