Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Skleněné fasády

Prosklené konstrukce patřily a patří k charakteristickým prvkům stavby. Dodávají budovám vzhled, funkci a formovaly se dlouhodobým vývojem a v různých slozích. Odrážejí charakter doby, kulturu, geografickou polohu, módní trendy a výrazně se podílí na ztvárnění architektonického záměru. Dalo by se říci, že okna jsou odrazem doby a postojů lidí. Okna propojují interiér budovy s exteriérem, a tak ovlivňují náš každodenní život, pocity a zkvalitňují nám bydlení. V současné době nemají prosklené konstrukce pouze estetické vlastnosti, ale jsou na ně kladeny hlavně vysoké požadavky na funkčnost. Základní funkce jako větrání a prosvětlování jsou dnes doplněné o tepelně-izolační vlastnosti, protihlukové parametry, bezpečnost proti vloupání, protipožární bezpečnost a možnost elektrického ovládání. V současné době se stále pracuje na zlepšování, protože i v budoucnosti budou prosklené konstrukce hrát výraznou roli v architektuře a v životě lidí. Dokážeme Vám nabídnout nadčasová řešení prosklených konstrukcí oken, dveří a prosklených fasád od systémových výrobců, jako jsou např. WICONA, ALIPLAST, které splňují ta nejpřísnější kritéria.

 

Prosklené fasádní konstrukce

Do této skupiny výrobků patří všechny typy fasádních konstrukcí v exteriérovém a interiérovém prostředí. A to včetně celé škály otvíravých prvků, které nabízejí systémová řešení. Ovládání těchto výrobků může být manuální i elektrické. Samotné výrobky mohou být v bezpečnostních třídách proti vloupání podle požadavků norem STN.Z hliníkových prosklených fasád dodáváme tyto typy: profilové zavěšené fasády, předsazené fasády a konstrukční fasády. A to včetně široké palety vložených otvíravých prvků a posuvných dveří. Nabízíme profilové systémy WICONA, ALIPLAST.

 


Okna a dveře

Do této skupiny výrobků patří všechny typy okenních konstrukcí a dveří v exteriérovém a interiérovém prostředí. Momentálně nabízíme celou škálu otvíravých prvků, které nabízejí systémová řešení, včetně ZODT zařízení. Ovládání těchto výrobků může být manuální i elektrické. Samotné výrobky mohou být v bezpečnostních třídách proti vloupání podle požadavků norem STN. Nabízíme profilové systémy WICONA, ALIPLAST.

 

Atypické konstrukce

Mezi atypické konstrukce řadíme světlíky, markýzy, zimní zahrady, dělicí stěny, a to včetně otvíravých a posuvných prvků. Nabízíme profilové systémy WICONA, ALIPLAST.


 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendář

Pro zajištění zvyšování konkurenceschopnosti a hospodářského růstu realizujeme projekt s podporou Evropského fondu regionálního rozvoje – Modernizace výrobního procesu prostřednictvím inovativních technologií

TITAN-Tatraplast s.r.o.
Největší dodavatel plastů na Slovensku

Slovenská verzia
Deutch version
English version

774782

ÚvodÚvodní stránka