Jdi na navigaci Hlavné menu Jdi na navigaci horizontální

Rekonstrukce střešních světlíků

Jsme schopni provést rekonstrukce starších objektů – hal a jejich střech, u nichž dochází k velkým tepelným ztrátám a zatékáním do vnitřku budovy přes staré střešní pláště a světlíky, a vyžadují tedy rekonstrukci. Celý proces umíme podpořit tepelným a světelným propočtem úspor za vytápění a osvětlení.

Jako zasklívací materiál se v 80. letech používalo drátosklo, resp. sklo, které však v současné době nesplňuje požadavky na tepelné ztráty (rozdíl v koeficientu tepelného prostupu tepla např. u drátosklatl. 6–7mm U=7,0W/m2K a u polykarbonátu např. AKYVER tl. 20/7 U= 1,55 W/m2K), světelné požadavky a také bezpečnostní směrnice, protože klasické sklo se tříští na malé úlomky, které při pádu ohrožují bezpečnost na pracovišti. Proto se používají polykarbonátové desky nebo bezpečnostní skla, která současné požadavky splňují. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti, výborné izolační vlastnosti a nerozbitnosti jsou vhodné k rekonstrukci starších světlíků.Rekonstrukce střešních světlíků zahrnuje tyto varianty:

  • Kompletní nahrazení starých světlíků novou konstrukcí včetně polykarbonátového zasklení.
  • Nahrazení skleněné výplně, výměna za výplň z polykarbonátu, s ponecháním původní konstrukce.

 

Rekonstrukce také zahrnuje:

  • Zateplení a izolaci kotevního podkladu pro nový světlík střešní fólií
  • Demontáž současných sedlových světlíků.

Odvoz odpadů a jejich likvidace na skládce.


 

dnes je: 17.7.2019

meniny má: Bohuslav

podrobný kalendář

Pro zajištění zvyšování konkurenceschopnosti a hospodářského růstu realizujeme projekt s podporou Evropského fondu regionálního rozvoje – Modernizace výrobního procesu prostřednictvím inovativních technologií

TITAN-Tatraplast s.r.o.
Největší dodavatel plastů na Slovensku

Slovenská verzia
Deutch version
English version

774803

ÚvodÚvodní stránka